Oficjalna strona Wydawnictwa Pentakl
United Kingdom

dycje i dodatki

Strona główna  »  Edycje

Narodziny liderów

Podstawa 2012 - PodstawaPodstawa 20121 Lipiec 2012 oraz Wrzesień/Pażdziernik 2012
» lista kart
» lista produktów
» mechanika

"Narodziny liderów" to zestaw podstawowy na rok 2012 do gry Racial Wars, zawierający 220 kart. Wprowadza cztery rasy: Smoków, Savandów, Ludzi oraz Wampirów (zobacz więcej). W jego skład wchodzi 6 zestawów pudełkowych: 2 zestawy bitewne i 4 zestawy liderów (zobacz więcej) oraz zestawy dodatkowe składające się z losowych kart, tzw. boosterki.

Informacje dla kolekcjonerów

Podstawa edycji "Narodziny liderów" ma 220 kart, w tym 10 kart promocyjnych, niedostępnych w boosterkach i zestawach pudełkowych. Wszystkie karty są równo dostępne w losowych zestawach dodatkowych (boosterkach).

Narodziny liderów

Wsparcie liderów - Dodatek do "Narodzin liderów"Wsparcie liderówGrudzień 2012
» lista kart
» lista produktów
» mechanika

"Wsparcie liderów" to zestaw kart dodatkowych do pierwszej edycji "Narodziny liderów" gry Racial Wars, zawierający 220 nowych kart. W jego skład wchodzą 4 zestawy liderów oraz boosterki składające się z losowych kart należących do ras: Smoków, Savandów, Ludzi, Wampirów oraz neutralnych kart Wasali.

Informacje dla kolekcjonerów

Dodatek "Wsparcie liderów" ma 220 kart, w tym 10 karty promocyjnych, niedostępnych w boosterkach i zestawach pudełkowych. Wszystkie karty są równo dostępne w losowych zestawach dodatkowych (boosterkach).

Nowa Era

Podstawa 2013 - PodstawaPodstawa 2013Marzec/Kwiecień 2013
» lista kart
» lista produktów
» mechanika

"Nowa Era" to zestaw podstawowy na rok 2013 do gry Racial Wars, zawierający 220 kart. Wprowadza cztery kolejne rasy: Hrybonów, Elfów, Aniołów oraz Duchów (zobacz więcej) oraz dodatkowe karty do ras już wydanych. W jego skład wchodzi 6 zestawów pudełkowych: 2 zestawy bitewne i 4 zestawy liderów oraz zestawy dodatkowe składające się z losowych kart, tzw. boosterki.

Informacje dla kolekcjonerów

Podstawa edycji "Nowa Era" ma 220 kart, w tym 10 kart promocyjnych, niedostępnych w boosterkach i zestawach pudełkowych. Wszystkie karty są równo dostępne w losowych zestawach dodatkowych (boosterkach).
©2011-2012 Wydawnictwo Pentakl (Trynet.pl).
Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
Kontakt z wydawnictwem
EsensjaPolterBoard TimesWydawnictwo PentaklRebel.plBoardGames FactoryTrefl