Oficjalna strona Wydawnictwa Pentakl
United Kingdom

urnieje, rankingi graczy

Strona główna  »  Turnieje

Organizacja turniejów

ukryj / pokaż

Wszelkie informacje na temat organizacji turniejów znajdują się w dokumencie o nazwie "Zasady turniejowe", który można pobrać z działu Media lub klikając tutaj. W dziale Media dostępna jest również wersja przyjazna dla druku tego dokumentu.

Ważnymi dokumentami są również karta gracza oraz karta turniejowa. Kartę gracza wypełniają poza uczestnikami turnieju, osoby prowadzące rozgrywki nie wliczające się w sam turniej, ale odbywające się podczas turnieju pod nadzorem organizatora lub sędziego, ponieważ takie partie są punktowane i wliczane do rankingu globalnego. Inaczej sprawę ujmując, każda partia rozegrana podczas dnia turniejowego, która odbywa się za akceptacją organizatora lub sędziego, może zostać wpisana na kartę gracza jako rozgrywka "poza turniejowa", co zaskutkuje otrzymaniem dodatkowych punktów przez gracza turniejowego lub gracza nie biorącego udziału w turnieju. Za poprawność z regułami gry tak przeprowadzonej partii odpowiada organizator lub sędzia i może on odmówić jej nadzoru, jeżeli koliduje to z jego obowiązkami związanymi z przeprowadzaniem turnieju.

Organizatorzy oraz sędziowie otrzymają wsparcie od wydawnictwa w kwestiach przygotowania, prowadzenia i nagradzania turniejowego. Więcej szczegółów w zasadach turniejowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub osoby zainteresowane organizacją turnieju, prosimy o kontakt z nami pod adresem: turnieje@pentakl.pl.

Nadchodzące turnieje

ukryj / pokaż

Odbyte turnieje

ukryj / pokaż
[2012-10-14] Turniej Baltikon GdańskDaneKonstrukcjaInformacje
Data: 2012-10-14
Zwycięzca: (#0000)
pokaż / ukryj opis turnieju i komentarze
Nazwa: Turniej Baltikon 
Miasto: Gdańsk
Adres: Baltikon 2012, ul. Polanki 124
Organizator: Ernin (#0067)
Format: Jeden na jednego
Łącze do relacji z turnieju: czytaj
Łącze do forum: skomentuj
Łącza zewnętrzne: zobacz
Galeria: zobacz
Plakat: ---